Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla psa.

Zabawa z czworonogiem jest niezwykłą szansą, żeby wykorzystać energię naszego zwierzaka, jednocześnie wzmacniać zaufanie. Codzienne zabawy wpływają dobrze na formę psa, oraz dają frajdę właścicielowi. Zabawy dobrze jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku odnajdziemy dużo różnych rodzajów zabawek dla psów, ale jak dobrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy we wszystkich punktów zoologicznych w różnych rozmiarach, pasujących do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z szeregu materiałów, są piłki z gumy, materiałowe a także plastikowe. Wybierając piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów bywają uniwersalne, jednak musimy myśleć o prawdopodobieństwie udławienia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Decydując się na nową piłkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo ważne, kiedy jesteśmy właścicielami małych ras psów, jak pudle albo yorki, dla których kupujemy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy poszaleć z pupilem na zewnątrz wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno znaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park czy ogród, gdzie pies będzie mógł nabrania prędkości. Jeśli pies wie jak aportować, warto wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, aby psu wygodnie można było nosić przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, ponieważ istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia zwierzęcia frisbee w czasie zabawy, więc w celu uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji szukajmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą postacią aktywności, a jak wiadomo sport to zdrowie!

sklep zoologiczny https://www.krakvet.pl/