Karmy dla psiaka – sucha lub mokra?

karmienie psa

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Firma Pedigree od lat pasjonuje się produkcją żywności dla piesków. Zgodnie z oczekiwaniami użytkowników w ich propozycji można odszukać karmy dla dorosłych psów, oraz także i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi to wyjątkowo ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt i czworonogów dorosłych znacząco się różni. Zatem z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze uzupełnia? W owym artykule postaramy się odpowiedzieć na bieżące zagadnienia oraz opisać propozycję marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zrealizowała dwa typy karm: karmy suche plus karmy mokre. Jeśli chodzi o te pierwsze w kolekcji firmy odnajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich odmian psów oraz 3 rodzaje żywności poświęcone dla czworonogów odmian małych dużych oraz średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została stworzona poprzez szereg sprawdzonych specjalistów z myślą o tym, by dać szczeniętom najefektywniejszy rozwój. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka i także ryż, które są kapitalne dla drobnych żołądków młodych piesków. Również karmy Pedigree junior wzbogacona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest potrzebna szczeniętom w czasie znacznego wzrostu. Oprócz walorów odżywczych warto zarówno wspomnieć o atutach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi spośród ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bajecznie prosty. Obejmuje zboża, dużą porcję mięsa (26%), oleje i także tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Polecamy najlepsze psie karmy zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka oferuje też mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem zarówno karma Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada świeże mięsne smakołyki utopione w galaretce, która umożliwia przyswajanie składników odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temu żywność jest nie tylko świetna, lecz i wartościowa i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada pierwiastki winne za mocne i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), poprawiające odporność (witamina E oraz minerały) i wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki wykorzystaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Relacjonując propozycja firmy Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest nieco obfita, możemy w niej znaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Oraz są to karmy przygotowane przez markę, która występuje na rynku od wielu lat oraz wciąż rozwija swoje wyroby bazując na doświadczeniu własnym i specjalistów z którymi współdziała. Dzięki temu są to zatem karmy idealnie dopasowane do potrzeb znacznie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.