Zbadaj najważniejsze wyposażenie dla pieska, które potrzebujesz mieć w własnym budynku!

legowisko dla owczarka niemieckiego

Sportowe szelki dla pieska

Z psiakiem potrafimy uprawiać różnorakie sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze bądź hulajnodze. Nie potrzebuje to być od razu zawodowy wysiłek, biegać albo jeździć na rowerze możemy z czworonogiem rekreacyjnie. Do tego konieczne będą charakterystyczne, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla pieska posiadają w ofercie między innymi norweska marka Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, oraz krajowy producent Sali. Fachowe, sportowe szelki dla psiaka stworzone są tak, żeby dać psu komfort podczas treningu.
Do mniej forsownych sportów wolno wykorzystywać szelek dla psiaka zaprzęgowych, lecz rozważniej jest wykorzystywać wyjątkowe szelki przeznaczone do gonienia z czworonogiem lub przejażdżki na rowerze.
tutaj kupisz legowisko dla psa dorosłego

Marka Non-stop Dog Waer tworzy prócz specjalistycznych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania rozmaitych sportów biegowych. Są to szelki super dopasowane do formy pieska, dostarczają ochronę szyi i także pleców. Nie porywają się w czasie ruchu i także nie wywołują obtarć. Szelki dla psiaka Line mogą być użytkowane zarówno na co dzień, szczególnie do dalekich spacerów. Są to zatem szelki nadające się znakomicie do dogtrekkingu.
Nieznane sportowe szelki dla psiaka to zatem sportowo – turystyczne szelki Speed firmy Sali. Jest więc to zintegrowanie tradycyjnych szelek typu guard i dodatkowo uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla pieska również świetnie sprawdzają się w dogtrekkingu, lecz wolno ćwiczyć w nich amatorsko różne sporty. Szelki Speed można wyjątkowo dobrze wpasować do wymiarów psa, posiadają dwa punkty regulacji. Szelki rozmieszczają jednakowo siłę, z jaką psiak ciągnie, pozwalając mu na lekką i także skuteczną pracę tudzież lekkość ruchów. Szelki dla psa Speed są lekkie i także miękkie, posiadają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, nieopodal obroży, przydaje się do mocowania psa na spacer, drugie do przyczepiania w momencie biegu, przejażdżki na rowerze czy dalekiej wędrówki.

Firma Sali robi również specyficzne szelki dla psa „norweskie”, które dodatkowo sprawdzają się przy uprawianiu amatorskich sportów z psiakiem. Dedykowane są dla psów, które zbyt szybko nie ciągną i dodatkowo prawidłowo postępują na komendy w czasie biegu.
Szelki dla pieska sportowe to zatem też Front Range firmy RUFFWEAR. Są to dodatkowo wielofunkcyjne szelki, można montować je pieskowi na codzienne spacery, zaś także wykorzystywać przy wykonywaniu rekreacyjnie sportów z czworonogiem. Szelki dla psa Front Range są przyjemne w regulacji oraz miękkie, ich zaletą jest zarówno szybkie i dodatkowo przyjemne zakładanie i także ściąganie. Zawierają, tak jak szelki Speed, dwa punkty do zapinania smyczy. Szelki posiadają odblaski, co podnosi bezpieczeństwo podczas spacerów wieczorami, oraz kieszonkę na identyfikator.
Jak planujemy uprawiać sport z psem musimy wyszukać dla niego optymalne, wygodne i także dobrane do jego rozmiaru sportowe szelki dla psiaka.